Teknoloji

Slender: The Arrival’a Yeni Grafik ve İçerik Güncellemesi Geliyor

 
Geliştirici Blue Isle Studios, The Slender: The Arrival’ın 10. yıl dönümü güncellemesinin PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için 18 Ekim’de 19,99 $ fiyatla yayınlanacağını duyurdu.
 
Oyunun yeni güncellemesi İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Portekizce dil seçeneklerini destekleyecek. Tüm ön siparişlerde Valley’in ücretsiz bir kopyası yer alacak. Xbox Serisi ön siparişleri bugün itibarıyla, PlayStation 5 ön siparişleri ise 19 Eylül’den itibaren mevcut.
 
Oyuna grafik güncellemesi geliyor
 
 
 
Slender: The Arrival’ın 10. yıl dönümü güncellemesi Unreal Engine 5 temel alınarak geliyor. Bu bağlamda oyun grafiksel iyileştirmeler alıyor ve daha kapsamlı çevre detayları bizlere sunulmayı bekliyor. Yeni güncelleme aynı zamanda yeni bir bölüm de alıyor. Bu bize ek hikaye içeriği sağlar.
 
Öte yandan Blue Isle Studios’un kurucu ortağı ve baş tasarımcısı Alex Tintor, yeni güncelleme hakkında şunları söyledi: “İlk çıkışından bu yana 10 yıl geçti. Oyunu geliştirmek ve oyuna katkıda bulunmak için mükemmel bir fırsatı sabırsızlıkla bekliyorduk. Anlatılacak daha birçok Slender Man hikayesi var ve bu deneyimler sizlerle paylaşılacak. Bunu sunmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
Son olarak oyunun bu yeni versiyonu için çeşitli görseller yayınlandı. Bu görselleri aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
10. yıl dönümü güncelleme fragmanı
 
 
 
diğer römork
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu