Haber

Kabataş-Bağcılar Tramvayında Teknik Arıza

Kabataş-Bağcılar arasında sefer yapan T1 tramvayında teknik arıza meydana geldi. Arızalı tramvayın başka bir tramvay yardımıyla çekilmesinin ardından seferler normale döndü.

T1 Kabataş-Bağcılar tramvay sınırında saat 09.00 sıralarında çalışan tramvayda teknik arıza meydana geldi. Tramvay Güngören istasyonundan Zeytinburnu istikametine giderken meydana gelen arıza nedeniyle seferler Kabataş-Mehmet Akif Ersoy İstasyonu ortasında yürütüldü. Bağcılar-Güngören istasyonları arasındaki tramvay seferleri durduruldu. Yolcular bir sonraki istasyona kadar raylar boyunca yürümek zorunda kaldı. Öte yandan arıza nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılarak alternatif güzergahlara yönlendirildi. Otobüsler ücretsiz hizmet verirken durakta yoğunluk yaşandı. Arızalı tramvayın başka bir tramvay yardımıyla çekilmesinin ardından seferler normale döndü.

Tramvaya binemeyen Tayfun Kuyucu, “Tramvay tadilatta olduğu için binemedim. Şu anda pek çok kişi mağdur durumda. Ayağım ağrıyor, hastaneye gitmek istiyorum ama gidemiyorum” dedi. gidemiyorum. Gelemiyorum. Yarım saattir bekliyorum, gelmiyor. Bedava diyorlar ama gelenini görmedik. Yarım saattir bekliyorum. saat 45 dakika. Mağdurum. Seçime kadar durumumuz değişmeyecek.” “Sanırım” dedi. – İSTANBUL

odemis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu