Haber

İYİ Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Canan Uçar’ı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklayarak, “Uzun zamandır tanıdığım karınca gibi çok çalışkan bir arkadaşımızdır.”

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan adaylarını duyurmak için Erzurum’a gelen GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, ilk olarak il merkezini ziyaret etti. Daha sonra Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde aday tanıtım programına katılan Akşener, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve bazı ilçe belediye başkan adaylarını kamuoyunun bilgisine sunmak için bir araya geldiklerini belirterek, “Sizlerle şerefle paylaşmak isterim” dedi. ve Adana’nın Antalya ve Samsun’dan sonra dördüncü aday olması sevindirici.Büyük şehrimizde kadın adayları aday gösteriyoruz.Bu şehirlerdeki bu kadın adaylarımız son derece tartışmacı hanımlar.Canan Hanım aslında İYİ’nin kuruluşundan bu yana aramızda. Erzurum’da Parti, yani mücadeleyi seven, hak ettiği şeyler kendisine sunulmasa da parti içinde kalan, hayallerini partimiz ile birleştiren, onu Türkiye ile bütünleştiren, inananlardan değildi. İYİ Parti ile Türkiye’nin başına güzel şeyler geleceğini ama bu hayallerini bir türlü gerçekleştiremediği için partisi tarafından kırıldığını ve aşağılandığını, özellikle kendisine teşekkür etmek istiyorum. Ve her zaman zor görevlerin peşindeydi. Canan Hanım İYİ Parti’nin Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Kazanmak için çok çalışmaya inanıyorum. “Ben de gelip çalışacağım” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu günlerde zaman zaman bıçaklandığını belirterek, “Bazen kalbimden, bazen akciğerimden bıçaklanıyorum ve bugün sen benim o yaralarımı iyileştiriyorsun, şifa veriyorsun, Allah bizlere şifa versin” dedi. Allah hepimize Nene Hatunlar’a layık olmayı nasip etsin.” ” söz konusu.

Konuşmaların ardından Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Canan Uçar, Palandöken ilçe Belediye Başkan adayı Ömer Özden, Narman ilçe Belediye Başkan adayı Yücel Ahmet İşleyen, İspir ilçe Belediye Başkan adayı Nizamettin Aras, Tortum ilçe Belediye Başkan adayı Cevdet Küçük, Uzundere ilçe Belediye Başkanı Aday Selim. Özdil, Çat ilçe Belediye Başkanı adayı Muhammet Kaya ve Şenkaya ilçe Belediye Başkanı adayı Şentürk Alver açıklandı. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu