Haber

HÜDA-PAR’dan Tanrıkulu, Özgür Özel’i hedef aldı: “Korkunun ölüme faydası yok”

Cumhur İttifakı’na dışarıdan destek vereceklerini açıklayan HÜDA-PAR Genel Yönetim Kurulu (GİK) Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, muhalefete yeni bir tehditte bulundu.

Tanrıkulu, CHP ve muhalefete, “Boşuna mücadele etmeyin, medeniyet değerlerimiz ve kültürümüzle barışık olan HÜDA-PAR, tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır” dedi.

‘PARÇA ‘SONUN BAŞLANGIÇ’ İÇİN SİZE ŞARKI SÖYLÜYOR”

Tanrıkulu devamla, “HÜDA-PAR’ın Meclis’e girecek olması sizi ve komiser ortaklarınızı çok tedirgin ediyor. Sonun başlangıcını müjdeliyor” dedi.

HEDEF CHP VE ÖZGÜR ÖZEL

CHP ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’i de hedef alan Tanrıkulu, “Evet, bu sözümün İslam ve aile düşmanı tüm ahlaksızların tepkisini çekeceğini biliyordum. Bunu bir tehdit olarak lanse etti. O zaman demezler mi arkadaş, yoksa sonun başı derken Erdoğan’ı tehdit mi ettin, buradan sana sesleniyorum Özgür Özel, korkunun ölümden bir faydası yok.”

DAHA ÖNCE TEHDİT EDİLMİŞTİ

Cumhur İttifakı’na katılma kararı alan ve AK Parti listelerinden seçime girecek olan HÜDA-PAR Genel Yönetim Kurulu (GİK) Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, sosyal medya hesabından muhalefet kesimlerini tehdit etti.

Tanrıkulu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Soldan, sağdan, ortadan İslamofobik, aile karşıtı ahlaksız ne kadar çok insan varsa, 15 Mayıs onlar için sonun başlangıcı olacak bilsinler. HÜDA PAR ve medeniyet değerlerimizle barışık halkımız ve halkımız. kültür, tüm planlarınızı geçersiz kılacak, ABD size yardım edemeyecek.”

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 12 Mart’ta yaptığı açıklamada, “2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu