Haber

Beylikdüzü Depremzedeleri Kucakladı

Beylikdüzü Belediyesi, afet bölgesinden ilçeye gelen vatandaşların gıda, giyecek, bez, mama, ayakkabı, hijyen malzemeleri gibi tüm ihtiyaçlarını bire bir karşılıyor. Tüm yardımların Beylikdüzü Kaymakamlığı ile koordineli olarak yürütüldüğünü belirten, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Turan, “Belediyemize kimlik ve iletişim bilgileriyle ulaşan vatandaşlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından “Milletimle Tek Yürek” diyerek harekete geçen Beylikdüzü Belediyesi, afet bölgesinden ilçeye gelen vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Beylikdüzü’nde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Güçlendirme Birimi, yakınlarına yerleşen 613 depremzedeye gıda yardımının yanı sıra giyim, ayakkabı, hijyen malzemeleri gibi çok sayıda benzeri yardımda bulunuyor.

“Deprem mağdurlarının her türlü ayni ihtiyaçlarını karşılıyoruz”

Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Turan, deprem bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde yakınlarının yanına gelen depremzedelere her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirterek, “Türkiye’de çalışarak süreci yönetiyoruz. Beylikdüzü Kaymakamlığımız ile koordineli olarak. Ülkemizde yaşanan deprem sonrası yaşanan mağduriyetler nedeniyle illerden göç ederek ilçemize gelen depremzedelerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kimlik ve bağlantı bilgileriyle belediyemize ulaşan vatandaşlarımızın gıda, giyim, bebek bezi, mama, ayakkabı, hijyen malzemeleri gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Beylikdüzü Belediyesi olarak Liderimiz Mehmet Murat Çalık bölgeye giderek vatandaşlarımızın yanında yer aldı. Beylikdüzü’ndeki depremzedelerimize gerekli tüm desteği veriyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

pazarcikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu