Haber

Ünlü Şef Fırat Can Kimdir?

Artık kendi adını marka haline getirmiş ve kendi restoranı ile hizmet vermektedir.

Steakman ilk kez 15 yaşında bu segmentte tanışmış ve Bursa’da bir mezbahada deneyim kazanmıştır. Kasaplık alanında çalışarak hayalini kurduğu segmentte adından sıkça söz ettiren bir isim haline gelmiştir.

İlk olarak 15 yaşında başladığı çalışma hayatı, hayalini gerçekleştirmesiyle devam ediyor. Küçük bir çocuk olmasına rağmen hayallerinin peşinden gitti ve kendini geliştirmek için büyük çaba sarf etti. Uzun süre kasabın yanında çalışmış, ardından kasaplığın tüm inceliklerini ve tecrübesini kazanmış. Edindiği tecrübeler doğrultusunda Bursa’daki eğitiminin ardından İstanbul üzerine çalışmalarını sürdürdü.

Sadece Deneyimlerle Değil

Verdiği hizmetler alanında çeşitli geziler yaparak markasının hızla büyümesini sağladı. Kendini geliştirmeyi başaran Fırat Can, aynı anda birçok ülkede farklı deneyimler kazanarak aldığı eğitimle kendini geliştirdi. Eğitim aldığı ülkelerden bazıları Hollanda, Amsterdam, Almanya, Ukrayna, Ürdün, Arnavutluk ve Irak’tır.

Ünlü isim Steakman Fırat Can, aldığı eğitimlerin yanı sıra tecrübesiyle de kendi restoranını kurmuş ve birbirinden lezzetli seçenekleri bir araya getirerek birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aldığı eğitimler ve deneyimlerin sonuçlarını gündeme getiren isim, özellikle İstanbul Veliefendi, Sapanca ve Bursa’da kendi restoranını kurdu.

Türkiye’de ve yurtdışında ünlü oyuncu ve sanatçıların tercih ettiği kişi oldu.

Geleneksel lezzetlere farklı tatlar katmayı başaran isim aynı zamanda farklı bir adres haline de gelmiştir.

Kendi et markasını tüm Avrupa’ya taşımayı hedefleyen bir isim olarak Steakman bu alanda profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Başarılı isim, adının ve yaptığı işin bir marka haline geleceğini ve dünya çapında tanınacağını belirtiyor. Markasını tanıtmak adına yaptığı birebir seyahatlerin de değerli olduğundan bahsediyor.

Kullandığı Instagram adresi: https://instagram.com/steakman__

seferihisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu