Haber

Twitter sohbet odalarında skandal sözler! Önce İslamofobi, şimdi katliam çağrısı!

14 Mayıs seçimlerinin sonuçlanmasının ardından çılgına dönen muhalif kitle, ağza alınmayacak sözlerle vatandaşlara saldırmaya devam ediyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayan ve gençlere de çağrıda bulunan ‘Cahreyn’ lakaplı yayıncı Ahmet Sonuç’un Twitter’daki sohbet odasında İslamofobi’nin de yer aldığı ‘Osman’ isimli kişinin sohbet odasında yer aldı. ailesine ve küçük bebeğine kadar.

“KIZIN ARKASINA GÖMÜLMÜYORLAR”

‘Osman’ isimli vatandaş sohbet odasındaki nahoş sözlere tepki gösterirken, küçük bebeğin ağlaması da mikrofona yansıdı. Faşist küme, “Kızı sırtına gömerler, her şey olabilir.” ahlak dışı terimler kullandı.

Sosyal medya kullanıcıları bu sözlere sert tepki gösterdi:

“HER SÖZ İMKANSIZDIR”

* Bu insanların dine karşı niyetlerinin çok ölçülü olacağına ve dünyayı iyiliğin kurtaracağına inanıyorsanız satılık köprüm var arkadaşlar 1.5 yaşındaki bebeğe ve eşine bile iftira atacak düzeydeler. baba kör müsün

*Kemal Kılıçdaroğlu’nun arayıp danıştığı Jahrein, Bu seçim bir an önce bitsin. Böyle iğrenç bir olaya dayanamıyorum.

*Her kelimesi ayrı bir hakaret içeren, rezil, alçakça bir sohbete tanık oluyoruz. “Sanırım arkalarına bir kızı gömüyorlar” dedi Lia, “Din peygamberini, o kirli sohbete meze olarak beslediğiniz kızı toprağa gömenler, kızlarını tarihe gömmeyeli uzun zaman oldu. Size ve aşağılık zihniyetinize karşı.

KORKUNÇ ENGELLİLERDEN DAVET: DAHA İYİ ÖLÜRLER

Muhalefetin açtığı başka bir sohbet odasında, AK Parti seçmenikasıtlıymış gibi katliam‘ daveti yapıldı.

28 Şubat darbeci profil resminde İsmail Hakkı KaradayıFotoğrafı kullanan ‘Berke’ isimli rakip” Cahil yaşamaktansa ölmek daha iyidir. hayatımı etkiliyorlar . ‘ söz verdi.

“DEMOKRATİK PARTİ KURŞUNA YOL AÇIYOR, BİR ŞEYE İHTİYAÇLARI VAR”

AK Partilileri çok iyi tanıdığım için vicdanen bir şey hissetmiyorum.dedi intikamcı muhalif, 27 Mayıs’ta ne oldu? Tüm Demokrat Parti kadroları vuruldu. Geri kalanlar işkence gördü. Adnan Menderes’in oğlu Robert Kolej’de okuyor. Çocukları toplu halde okula getirmiyorlar. Burnunu kırarlar. Çocuk başka bir yerde okuyor. Elbette böyle bir şeye ihtiyacınız var. Bu adamlar için üzülemezsin. Bunun cezası ölüm olabilir.dedi.

İŞLEDİĞİ SUÇLAR YÜREĞİNİ ARTIRDI

Açıkça söylüyorum. Bana da bir şey olmadı, olmayacak da.Küstah sosyal medya kullanıcısı, “Daha önce yaptığı benzer hataların cezasız kaldığını söyledi ve bunu her yerde konuştuğunu belirtti.

“İyi ki öldüler, OYLARI AZALDI”

Depremzedeler için aşağılık sözler kullanan kinci muhalif, ” Depremde ölenlere üzülmüyorum. AK Parti’ye oy verenlere üzülmüyorum. İyi ki öldüler. Ölmeleri benim için daha iyi, oyları azaldı.” söz konusu.

“AK PARTİ’YE OY VERİRSEN ÖLDÜN”

AK Parti’ye oy veriyorlarsa bu suça ortaktırlar, masum değillerdir. babam oldedi intikamcı muhalif, Ölmeleri daha iyi yoksa hep aç kalırsın.‘ söz verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu