Haber

Tülin Şahin’in Köşkten Taşınma Nedenini Açıklaması Hepimize Allah Daha Fazla Bela Vermesin Dedirtti

Ünlü model Tülin Şahin’in Kanlıca’daki konağından taşınma nedenini açıklamasının ardından sosyal medya resmen sarsıldı. Konunun sağlık yönünden etkilendiğini dile getiren Şahin, “Denizde olmak yorucuydu” derken, yorumlar “Allah hepimize böyle belalar versin” yorumlarıyla doldu.

Magazin programlarında başarılı sunumuyla adından sıkça söz ettiren ünlü model Tülin Şahin, Kanlıca’daki konağından neden taşındığını anlattı.

‘Bi Dolapları Çeviriyoruz’ programına konuk olan Tülin Şahin, Pedro de Noronha ile boşandıktan sonra kızı ve annesiyle yaşamaya başladığı bahçedeki evinin kapılarını açtı.

Şahin, 2019 yılında Portekizli iş adamı Pedro de Noronha ile evlendi ve Kasım 2019’da kızları Siena’yı kucağına aldı.

Daha sonra evlilikleri pek iyi gitmedi ve boşanma kararı aldılar. Ancak bu boşanma son derece olaylıydı. Şahin, şiddet gördüğü gerekçesiyle Noronha’dan ayrılma kararı bile aldı. Hatta dergide yer alan iddialara göre Noronha kendi kızını kaçırmış ve geri vermek için fidye istemişti. 2022 yılında boşandıktan sonra Şahin, kızı ve annesiyle birlikte yaşamaya başladı.

Uzun süre Suadiye’de bir villada yaşadıktan sonra Kanlıca’daki yalıya taşındığını ancak burada yaşamayı sevmediğini ifade eden Şahin, taşınma sebebinin biraz sağlık olduğunu paylaştı.

’15-16 yıl Suadiye’de bir villada yaşadım. Oradan Kanlıca’da bir yalıya taşındım ama yalıda yaşamayı sevmedim.’

Boğaz’ın kendisine iyi gelmediğini ve denizde olduğu için yorulduğunu söyleyen Şahin, taşınma sürecini anlatmaya devam etti.

‘Ufak bir sağlık sorunu geliyor. Şiddetli sinüzit hastasıyım. Denizde olmak benim için yorucuydu. Hamileliğimle aynı zamana denk geldi. İstanbul Boğazı’nda akıntı gün içinde yön değiştirdiği için insanları da oldukça etkiliyor. Hamileyken aslında her şeyden etkilenirsiniz.’

Tülin Şahin’in bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Şahin’in açıklamasını çok sayıda kullanıcı esprili bir dille yorumlamaya başladı.

‘Boğaz’ın gelgitleri bana yansımaya başladı. Kanlıca’dan sonra Etiler’de yaşadım. Türkiye’ye ilk geldiğimde Etiler’de yaşadım. Sonra buraya, Tarabya’ya geldik. Ben, annem ve kızım Siena birlikte yaşıyoruz.’

Yorumlar “Allah böyle belalar versin” diyenlerle dolmaya başladı. Yalın sorunu da zor arkadaşlar…

Kullanıcılar Şahin’in sözleriyle alay ederken, ‘Yalı iftirasının modası geçmedi. Tamam arkadaşlar biz ikna olduk konağı tutmayacağız’, ‘Konak dairesi olmayan anlayamaz. Anlamadan yargılamayalım arkadaşlar.’ herkesi güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu