Ekonomi

TOBB Genel Kurulunun Ardından Komisyon ve Kurullar Belirlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Delegasyonu sonrasında oluşturulan komite ve konseyler belirlendi. Marmaris Ticaret Odası’ndan 2 isim farklı komisyonlarda görev alırken, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi İl Temsilciliği’ne ve yine MTO’dan Türkiye Odalar, Borsalar ve Birlik Çalışan Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’na 2 isim seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin mayıs ayında gerçekleştirilen Genel Kurul Seçimi sonrasında yapılan atamalar sonucunda, Marmaris Ticaret Odası Başkanı S. Mutlu Ayhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Avukat S. Ece Baysal, TOBB Komisyon ve Kurullarında görev aldı. . Başkan Ayhan; Yönetim Kurulu Üyesi S. Ece Baysal, TOBB Avrupa Birliği Uyum Komisyonu üyeliğine seçildi. Geçtiğimiz gün Ankara’da yapılan ilk komite toplantısında Yönetim Kurulu Sözcülüğü’ne S. Ece Baysal atandı.

Muğla’da düzenlenen TOBB Sigorta Acenteleri İl Delegesi Seçimlerinde, Marmaris Ticaret Odası’nı temsilen Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) İl Delegesi olarak Şaban Başak İncekara seçildi.

Son olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’nın (TOBBES) geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 58. Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda MTO Muhasebe Müdürü Cenk Şahin, Üyeliğe seçildi. Denetleme Kurulu ve MTO’yu temsil etme konusunda yeni bir görev. kazanıldı.

Seçimlerin ardından atanan isimleri yazılı olarak tebrik eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Büyük camiamızın saygın temsilcilerinin teveccühüyle yeni görevinizi tebrik ediyor, omuz omuza çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Bu önemli görevi üstlenerek TOBB’un yurt içinde ve yurt dışında artan prestijine katkınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel olacağına inanıyorum” dedi. – MUĞLA

kiziltepe-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu