Haber

S Sport ve S Sport2 İle TV+ Taspor Keyfi Devam Ediyor

Dünyanın en değerli spor içeriklerinin Türkiye yayın hakları sahibi olan Saran Group’a ilişkin S Sport, S Sport2, NBA TV ve EdgeSport kanallarının TV+ ile olan muahedesi yenilendi. Dünyanın önde gelen spor tertipleri LaLiga, EuroLeague, NBA, Formula 1, MotoGP, NFL ve daha fazla spor içeriğiyle kaliteli seyir keyfi 2025’e kadar TV+’ta devam edecek.

Saran Group ve Turkcell geçtiğimiz yıllarda yaptıkları mutabakatla, dünyanın en kıymetli spor tertiplerini yayınlayan, Türkiye’nin premier spor kanalı S Sport ve S Sport2’yi TV+ platformunda sporseverlerle buluşturmuştu. Bugün gerçekleşen imza merasimiyle S Sport ve S Sport2’nin 3 yıl daha TV+’ta sporseverlerle buluşacağı duyuruldu. S Sport stüdyolarında gerçekleşen merasime, Saran Group İdare Şurası Lideri Sadettin Saran ile Turkcell Genel Müdürü Murat Erkankatıldı. Yapılan bu mutabakat ile sporseverlerLaLiga ve Serie A, EuroLeague, NBA, F1, NFL üzere sporun her branşında itibarlı tertipleri S Sport ve S Sport2 ekranlarında izlemeye devam edecek.

Saran Group İdare Konseyi Lideri Sadettin Saran,“Kaliteli spor içeriğimizle Türkiye’deki her evde olmak, dünyanın en önemli spor organizasyonlarını Türkiye’deki sporseverlere ulaştırmak arzusundayız. Bu sebeple, TV+ ile yenilediğimiz bu sözleşme bizler için son derece kıymetli ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Premium kanallarımız ve içeriklerimizle TV+ izleyicisiyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ise“Turkcell, kurulduğu ilk günden bu yana sporla iç içe olan bir marka ve kurum. Dolayısıyla spora ve sporseverlere olan desteğimiz, TV+ gibi katma değerli dijital servislerimiz üzerinden farklı platform ve kanallarla yaptığımız iş birlikleriyle de sürüyor. Dünyanın ilgiyle takip ettiği faklı türde pek çok kaliteli içeriği izleyiciyle buluşturan dijital televizyon platformumuz TV+’ta, kaliteli spor içeriklerini sunmaya devam edeceğiz. Anlaşma tüm sporseverlere hayırlı olsun” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu