Ekonomi

Marmaris Boat Show-Deniz Araçları, Ekipman ve Aksesuarları Fuarı Sona Erdi

Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Marmaris Boat Show – Deniz Araçları, Ekipman ve Aksesuarları Fuarı sona erdi.

25-28 Ekim tarihleri ​​arasında Netsel Marina Etkinlik Alanı’nda,Marmaris Belediyesi’nin desteğiyle,Marmaris Ticaret Odası (MTO) veMarmaris Uluslararası Yat Kulübü (MİYC) iş birliğiyle düzenlenen etkinliğe 50 firma ve 100 marka katıldı.

MTO Lideri Memnun Ayhan, denizci bir millet olarak Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünde üye ve kurumların iş birliğiyle 4 günlük bir fuar faaliyetini tamamladıklarını söyledi.

İlçede 34. kez düzenlenecek olan uluslararası yarış haftasına destek olmak amacıyla fuarı düzenlediklerini belirten Ayhan, “Fuarda 50 firma ve 100 markayla denizcilik sektöründeki yenilikleri paydaşların beğenisine sunduk. Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz de oldukça memnun ve mutlu. Önümüzdeki yıllarda bu fuarı kat kat büyütmek istiyoruz.” söz konusu.

Fuarın organizatörü Ülkü Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, “Avrupa’nın en büyük Boat Show’unun temelini Marmaris’te attıklarını” belirterek, ilk kez düzenledikleri fuarın katılımcı ve ziyaretçi açısından yoğun olduğunu kaydetti. Fuarın önümüzdeki yıllarda büyüyerek devam edeceğini söyledi.

Fuarda 4 gün boyunca deniz araçları, yat ekipmanları ve aksesuarları sergilenirken, fotoğraf kabinleri, röportajlar ve oturumlar da düzenlendi.

haberderebucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu