Yaşam

Life As It Knows 39.Bölüm Come Life As It Knows Son Bölüm One Piece izle

Show TV’nin rekortmeni ve son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi Gelsin Hayat Bilbildi dün akşam 39. bölümüyle ekrana geldi. Seyir zevkini her hafta artıran dizinin son bölümünde heyecan yine dorukta. Başrollerini Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın paylaştığı Gelsin Hayat Bilbilim’in son bölümünü kaçıranlar veya izlemek isteyenler için; Come Life As It Know 39. bölüm izleme ekranı.

Show TV’nin en sevilen yapımları arasında yer alan Gelsin Hayat Biliyor Dün akşam 39. bölümüyle hayranlarını ekrana kilitledi.

SHOW TV ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen ve her hafta büyük bir ilgiyle takip edilen dizide bu hafta heyecan oldukça yüksekti.

Hayat Bildiği Halde Son Bölümde Neler Oldu?

Hayat Bildiği Gibi Gel 39. bölümde; Sadi, karakolda sorguya çekilir. Organize ekip ise hem mağlubiyetlerinin hem de Sadi’nin üzerine düşen hatanın üzüntüsünü yaşıyor. Tüm kanıtlara rağmen Sadi’ye inanmayı seçen Songül, bu yolda hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Ankara’dan gönderilen Başsavcı, tanık savunma programı için de radikal bir karar alır. Servet içeride sabırsızlıkla Sadi’yi beklemektedir. Servet, bu kez kendisini hapse atan Songül ve Sadi’den kurtulmaya çok yakındır.

Gel Hayat Bilir 39.Bölüm izle

HAYAT BİLSİN SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu