Yaşam

Kızılcık Şerbeti 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Kızılcık Şerbeti Altın Sinema imzalı, ilk bölümü 28 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dram Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünde neler olacak?

TAÇ ŞERBETİ NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

Kızılcık Şerbeti her Cuma saat 20:00’de Show TV’de.

ÇILGIN ŞERBET 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kızılcık Şerbeti 15.bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanı yayınlanınca paylaşacağız.

TAÇ ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti 14. Bölümde; Kıvılcım, Ömer’in büyük sırrını öğrenince çok şaşırır, Ömer’e üzülür ama kağıt üzerinde bile evli bir adamla birlikte olamayacağını söyler. Nilay ve Mustafa’nın Kıvılcım’ın evinde kalacakları haberi Ünal ailesinde büyük bir üzüntü ve şaşkınlık yaratır. Pembe’nin bu sorunu çözmek için yaptığı girişimler olumlu sonuç vermeyince Abdullah devreye girer.

Doğa ile Fatih arasındaki gerilim devam ediyor. Fatih, karısını eve dönmesi için ikna edemez ama Doğa’nın bir oldu bitti nedeniyle şirkette arkadaşlarıyla birlikte çalışmak zorunda kalması ikiliyi bir araya getirecek ve soğuk rüzgarlar giderek azalacaktır. Nursema ve Umut ilişkisi yolundadır. Umut daha da yakınlaşacaktır çünkü Umut hastalanır ve ona Nursema bakar. Kayhan tarafından terk edilen Ecem, intikam almak için Pembe’ye gidip gerçek yüzünü gösterecek ve Pembe, bu oyunun içinde olduğunu düşündüğü Kıvılcım ve Doğa’dan hesap soracaktır. Leman’ın Alev ile Ömer arasında bir yanlış anlaşılma sonucu bir ilişki olduğuna inanması ve bunu hızla Pembe ve Abdullah’la paylaşması tüm istikrarı bir kez daha değiştirecektir.

ÇITIR ŞERBE KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra sebat etmiş ve iki kızını inandığı bedeller doğrultusunda büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) artık liseye giderken, büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olduğunu görmektir.

Doğa’nın erkek arkadaşıyla üniversitenin ilk yılında evlenmesiyle büyük hayal kırıklığına uğrayan Kıvılcım, kızının kocasının ailesiyle tanışmasıyla hayatının şokunu yaşar.

Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir ailede yaşayamayacağını düşünür.

Doğa, aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanır. “Kızılcık Şerbeti” farklı formüllere sahip iki aşırı uçtaki ailenin aşk hikayesidir.

TAÇ ŞERBET DÖKÜMÜ

barış kılıcı

Evrim Alasia

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu