Yaşam

İstanbul’da 100. yıl kutlamalarını beğenmeyen Sinan Akçıl’ın sözleri tepki çekti.

İsrail savaş uçakları abluka altındaki Gazze’ye saldırılarını sürdürüyor. Cumhuriyetin 100. yılında binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği saldırılar nedeniyle sahneye çıkmayan Sinan Akçıl, İstanbul’da düzenlenen gösterileri beğenmedi. Akçıl’ın sözleri takipçilerini kızdırdı.

“BU ZULÜM NORMAL HALE GELDİĞİNDE 100’ÜNCÜ YIL KONSERLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Filistin halkına duyduğu hassasiyet nedeniyle kutlamalara katılmadığını belirten Sinan Akçıl, “Filistin’e olan hassasiyetimiz nedeniyle 100. yıl konserini yapmıyorum. Sultangazi’mizin, Kahramankazan’ımızın değerli liderleriyle konuştuk. Bu baskılar normalleştiğinde 100’üncü yıl konserlerimizi daha da coşkuyla gerçekleştireceğiz inşallah.” ” söz konusu.

“KÜLTÜR YOLU ETKİNLİKLERİ DAHA KALABALIK VE MUHTEŞEM OLDU”

İstanbul’un çeşitli semtlerinde düzenlenen 100. yıl kutlamalarını beğenmeyen Sinan Akçıl, paylaşımında “Gelecek yıl kendi gözlerinizle görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Biraz daha gayretle çok şey olacağına inanıyorum. 101’inci yılda İstanbul’da daha güzel kutlamalar yapacağız” dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKİYOR

Sinan Akçıl’ın kutlamalara ilişkin söyledikleri sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı. Akçıl’ın paylaşımı: “Yapılanlara destek verip eleştirmiyor musunuz?” ve “Kimin kimden daha iyi kutlayacağını görmek için yarışmıyoruz. Karşılaştırma yapmak hoş değil.”

İşte Sinan Akçıl’ın paylaşımına yapılan bazı yorumlar…

kocakoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu