Haber

İmamoğlu’na “Defol İngiliz uşağı” diyen eski AK Parti milletvekilinin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından 10 ilimizde büyük yıkım yaşandı. Türkiye yaralarını sarmaya çalışırken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, aralarında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da bulunduğu bir heyetle deprem bölgesine gitti.

“DEFOL GİT BURDAN”

Eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, deprem bölgesinde incelemelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na tepki gösterdi. İmamoğlu’nun üzerine yürüyüp hakaretler yağdıran Reyhanlıoğlu, “Gelme, defol buradan. Git buradan. İngiliz uşağı. Gösteriş yapma. Devlet burada” dedi. açıklamalarda bulundu. O an çevredekiler de şok oldu. Araya girmek isteyen bazı vatandaşlar, Reyhanlıoğlu’nu sakinleştirmek istedi ancak başarılı olamadı.

REYHANLIOĞLU’NUN YENİ GÖRÜNTÜLERİ GERİ DÖNDÜ

Olay kamuoyunda geniş yankı bulurken, eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu’nun yeni bir fotoğrafı internete düştü.

“GÖSTERME, İSTANBUL’A GİT”

Görüntülerde, yakınları enkaz altında kalan iki depremzede İmamoğlu için yas tutarken, AK Partili Reyhanlıoğlu’nun araya girerek, “Gösteri yapma, İstanbul’a git” diyerek azarladığı görülüyor.

ESKİ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KENDİNİ BU ŞEKİLDE SAVUNDU

haberkarkamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu