Teknoloji

Dereceli Sistem Fortnite’a Geliyor

Fortnite için dereceli sistem, Savaş RoyaleVe Sıfır Yapıiçin 24.40 sürümü ile güncelleme 16 Mayıs 2023 Salı günü yayınlanacak ile geliyor. Epic Games şirketi merak edilen detaylara açıklık getirdi.


İlginizi çekebilir:  Epic Games Store Ücretsiz Oyun Paketleri Dağıtıyor


Epic Games Dereceli Sistemini Fortnite’a Getiriyor

Geçen yıl yayınlanan Zero Construction’ın ardından Amerikalı yayıncı maça yeni bir soluk getiriyor. Dereceli Zero Era, standart Battle Royale ve Zero Build modlarında mevcut olacak ve 4. Bölüm 3. Periyot boyunca devam edecek. Belirlenen program, Fortnite grubunun ek özellikler ve genel iyileştirmeler üzerinde çalışırken olası sorunları düzeltmesine de olanak tanıyacak.

Standard Battle Royale için tek, ikili ve dörtlü seviye mevcut olacak, Zero Build ise sadece ikiliye izin verecek. Dahası, dereceli her iki modda da bağımsız olacaktır. Bu, bir tarafta aldığınız derecenin diğerini etkilemeyeceği anlamına gelir.

Oyuncu dereceleri, hem kişisel hem de takım elemelerine bağlı olarak maç konuşlandırmasına göre yükselecek veya düşecektir. Ayrıca kadro derecesi takımda en yüksek dereceye sahip oyuncuya göre ayarlanacaktır.

Tüm oyuncular Bronz rütbe ile başlayacak ve Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Elit, Şampiyon ve Efsanevi rütbe ile ilerleyecektir. Bronz ve Elmas arasındakilerin her biri üç dereceye sahipken, bu Elit, Şampiyon ve Efsanevi için bire düşüyor. Bir oyuncunun Efsane rütbesine ulaşmasının ardından performansı düşse bile dönem boyunca düşürülmez. Ancak bu kez, dünyanın dört bir yanındaki Efsane dereceli oyuncular arasında bir sıralama yarışı başlayacak. Yani dünyanın en güzeli olma çabası başlayacaktı. Bu noktada skor tablosunda görünmek istemeseniz bile gizlilik ayarı ile bu durumu değiştirmeniz mümkün.

Son olarak, dereceli bir maçta, Savaş Otobüsünden atladığınızda Dereceli Acil Durumu alırsınız. Bu görevleri tamamladığımızda döneme özel ödüller kazanabiliyoruz. Maç başına yalnızca bir yeni Sıralamalı Acil Görev verilirken, tasarruf sıralaması bir sonraki maça taşınamaz.

haber-karatay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu