Haber

BBP Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, TEMAD’ı ziyaret etti

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’ni (TEMAD) ziyaret etti.

Sivil toplum kuruluşları, düşünce ve strateji kulüpleri ve akademik odaların toplantılarına katılan Alfatlı, Bursa’nın değerli sivil toplum kuruluşlarından Şinasi Doğaç’ın başkanlığını yaptığı Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’ni (TEMAD) de ziyaret etti. Ziyarete BBP milletvekili adayları Şaban Demir, Nail Artuç, Hasan Uslu, İl Başkanı Haldun Filizli, İl Başkan Yardımcıları İbrahim Arı ve Ömer Faruk Alfatlı, Yıldırım İlçe Başkanı Eyüp Eken, Nilüfer İlçe Başkanı Aydın Çakır ve partililer de katıldı. Alfatlı, “Mesleğe başlarken her Müslüman Türk evladının vatanına, bayrağına, vatanına hem dünyada hem de ahirette sahip çıkmak için şehitlik mertebesini peşinen kabul ederek mesleğinize başlıyorsunuz. vatan için, bayrak için, büyük Türk milletinin bedelleri için bugüne kadar şehit olanlara Rabbimden rahmet, gazilerimize ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. da” dedi.

Alfatlı, “Terörle mücadele eden tüm güvenlik güçlerinin ve özellikle dernek astsubay arkadaşlarımızın haklı taleplerini inşallah yerine getireceğiz.”

Büyük Birlik Partisi’nin bir sonraki adresi Nilüfer ilçesi Beşevler esnafı ve vatandaşlar oldu. Alfatlı ve milletvekili adayları, vatandaşların ve esnafın talep ve taleplerini dinledi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu