Yaşam

Arka Sokaklar Sado Kimdir? Arka Sokaklar Sado gerçekte kimdir?

Yapımcılığını D Medya’nın üstlendiği Kanal D’nin fenomen dizisi her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Arka Sokaklar 18. sezonuna başlıyor. Sevilen dizi 1 Eylül Cuma günü 639. bölümüyle ekrana geldi. Peki Art Sokaklar Sado kimdir? Art Sokaklar Sado gerçekte kimdir?

ARKA SOKAKLAR BAŞLADI

Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği ve her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen Kanal D’nin fenomen dizisi Art Sokaklar, 18. sezonuna başlıyor. Sevilen dizi 1 Eylül Cuma günü 639. bölümüyle ekrana geliyor.

ARKA SOKAKLARIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar Dünyasında artık hiçbir şey eskisi gibi değil; Aylar önce başlarına gelen büyük felaket, grubun dağılmasına neden oldu. Takımın demirbaşlarından dördü artık polis değil. Gençler (Arda, Emre, Alper, Sinem) ufak cezalarla kurtulsalar da ortada kalamadılar, her biri farklı bir branşa verildi. İstanbul da tüm bu olumsuzluklardan nasibini aldı.

Sokaklarda hayat sağlıklılar için fazla zor, kötüler için ise fazla kolay hale geldi. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, şehrin göbeğindeki sistemsiz gettolar, irili ufaklı mafyacılık ve hepsinden önemlisi köklü bir ‘kanunsuzluk’ artık şehrin tüm damarlarına sızmış durumda.

Asayişten Başkomiser Ünal, Düne kadar İste Baba’nın kullandığı odada oturuyor. Ancak onun bu koltuğu doldurabilecek biri olup olmadığı oldukça şüpheli. Öte yandan Ünal’ın bir numaralı genç komiser Kadir, haklı nedenlerle Rıza ve ekibini düşman olarak belirlemiştir. Aslında cesur, yiğit ve ‘doğru’ bir gençtir ama Ünal’ın aklına soktuğu saçmalıkların etkisi altındadır. İste Baba ve ekibi, üzerlerindeki ölü toprağı silkeleyerek kendilerine karşı oynanan oyunu bozmak için kolları sıvar. Ancak bu sefer yollar her zamankinden daha zorlu.

ARKA SOKAKLAR SADO KİMDİR?

Mustafa Üstündağ ise Arka Sokaklar Sado karakterini canlandırıyor.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977’de babasının memleketi Safranbolu’da doğdu. Çocukluğu Adana’da geçti. Şimdi beş yaşındayken kız kardeşini kaybetti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi aldıktan sonra Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat Atölyesi ve MSM Oyuncularında görev aldı. İlk kez Yılan Hikayesi dizisiyle kamera karşısına geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu