Teknoloji

Advanced Warfare 2, Call of Duty: WWII gelmeden önce geliştiriliyordu

 
Eski Sledgehammer Games kreatif direktörü Bret Robbins, MinnMax ile yaptığı yeni bir röportajda, stüdyonun dünya savaşı temalı Call of Duty: WWII oyununu yayınlamadan önce Advanced Warfare 2’yi geliştirdiğini açıkladı. Bu kapsamda oyunun bir demosunun bile hazırlandığını ancak ne yazık ki oyuncularla buluşturmadıklarını belirtti.
 
Bret Robbins çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
CoD Advanced Warfare, seriye jetpack’leri ve gelişmiş sistemleri dahil etti. Bazı hayranlar bu tasarım değişikliklerini beğenirken, diğerleri bunun CoD serisini mahvettiğini söyledi. Bu sürecin ardından Ekim 2022’de Sledgehammer Games’in Advanced Warfare devam oyunu üzerinde çalıştığı söylendi. Ne yazık ki, grup odak noktasını Çağdaş Savaş’a kaydırmıştı.
 
9 Şubat’a gelecek olan Insider Gaming muhabiri Tom Henderson, Call of Duty 2023’ün tam bir oyun olacağını bildirdi. Henderson, oyunun Modern Warfare serisine bağlı olacağını ve Sledgehammer Games tarafından geliştirileceğini ekleyerek Advanced Warfare için tüm geri dönüş umutlarını ortadan kaldıracağını da sözlerine ekledi.
 
Bu haber birçok oyuncuyu üzen bir gelişme oldu ve eski Sledgehammer Games geliştiricisi Bret Robbins, Advanced Warfare 2’nin neredeyse 2017’de çıkacağını belirterek bu detaya bir yenisini daha ekledi.
 
Bret Robbins’in verdiği detayları aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.
 
 

haber-duzkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu